Anul şcolar 2007-2008
Clasa | Specialitatea | Diriginte |
IX A | Matematica informatica intensiv | Afloarei Georgeta |
IX B | Matematica informatica intensiv | Ionescu Luigi |
IX C | Stiinte ale naturii | Moga Rodica |
IX D | Stiinte sociale | Barculet Ana |
IX E | Filologie | Turcu Liana |
IX F | Tehnician operator tehnica de calcul | Jora Viorica |
IX G | Tehnician in automatizari | Dogaru Georgeta |
IX H | Tehnician mecatronist | Caramidaru /Barsan Dana |
IX I | Tehnician proiectant cad | Chirila Cristian |
X A | Matematica informatica intensiv | Ceuca Constantin |
X B | Matematica informatica intensiv | Nacu Iuliana |
X C | Stiinte ale naturii | Dupir Vasilica |
X D | Stiinte sociale | Rapa Lina |
X E | Filologie | Andriesei Catalina |
X F | Tehnician operator tehnica de calcul | Hrapciuc Nina |
X G | Tehnician in automatizari | Nedea Simona |
X H | Tehnician in instalatii electrice | Dumitrascu Petronela |
X I | Tehnician mecatronist | Munteanu Luminita |
XI A | Matematica informatica intensiv | Mihai Ioana |
XI B | Matematica informatica intensiv | Tuculeanu Vasile |
XI C | Stiinte ale naturii | Ionovici Adina |
XI D | Stiinte sociale | Maxim Tudor |
XI E | Tehnician operator tehnica de calcul | Baciu Isabela |
XI F | Tehnician operator tehnica de calcul | Bidasca Manuela |
XI G | Tehnician in automatizari | Agrigoroaie Tudor |
XI H | Tehnician mecatronist | Petrune Livia |
XII A | Matematica informatica intensiv | Rodu Elena |
XII B | Matematica informatica intensiv | Raus Simona |
XII C | Matematica informatica intensiv | Vieru Mihail |
XII D | Stiinte ale naturii | Huziconschi Maria |
XII E | Stiinte sociale | Hutan Maria |
XII F | Filologie | Manovici Florica |
XII G | Tehnician operator tehnica de calcul | Bilocopetiuc Iuliana |
XII H | Tehnician operator tehnica de calcul | Dascaliuc Doina |
XII I | Tehnician mecatronist | Stiuler Florin |
XII K | Tehnician proiectant cad | Nechita Cezar |
XII L | Tehnician in automatizari | Botezatu Ioana |
XII M | Tehnician in automatizari | Mihalache Loredan |
XII N | Tehnician in automatizari | Chiponca Nicoleta |
IX L SAM | Lucrator in electronica automatizari | Robciuc Emil |
IX M SAM | Lucrator in electrotehnica | Darvaru Emil |
IX N SAM | Lucrator in lacatuserie mecanica structuri | Gociu Mihai |
IX O SAM | Lucrator in mecanica de motoare | Beleca Nicolae |
X L SAM | Lucrator in electronica si automatizari | Hurmuz Dinu |
X M SAM | Lucrator in electrotehnica | Bursuc Nicoleta |
X N SAM | Lucrator in mecanica de motoare | Toma Viorel |
X O SAM | Lucrator in lacatuserie mecanica structuri | Vieru Vasile |
XI L - AC | Electronist aparate si echipamente de automatizari | Lazar Dan |
XI M - AC | Electrician de intretinere si reparatii in industria mica | Popa Toader |
XI N - AC | Tinichigiu vopsitor auto | Toma Laura |
XI O - AC | Mecanic auto | Funduianu Luminita |
XII P - RP | Tehnician electronist | Stir Ioan |
XII R - RP | Tehnician electrotehnist | Prisacariu Ilie |
XII T - RP | Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii | Barsan Octavian |
XIII L - RP | Tehnician electronist | Maniga Vasile |
XIII N - RP | Tehnician electromecanic | Bobutanu Liliana |
XIII O - RP | Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii | Cretu Georgeta |
XI V - FR | Stiinte sociale | Baciu Isabela |
XII V - FR | Stiinte sociale | Ionescu Luigi |
XIII T - FR | Stiinte sociale | Rodu Elena |
XIII K - FR | Stiinte sociale | Bursuc Nicoleta |