Profesori diriginţi 2016-2017
Categorie: Diriginți
Creat: Luni, 12 Septembrie 2016
Numele şi prenumele profesorului | Clasa la care este diriginte | Specializarea/calificarea clasei |
RUSU MANUELA | IX A | Matematică - informatică intensiv informatică |
RODU ELENA | IX B | Matematică - informatică intensiv informatică |
UNGURIANU AURELIA | IX C | Ştiinţe ale naturii |
ANECHITEI CRISTINA | IX D | Ştiinţe sociale |
BULMAGĂ LIGIA | IX E | Filologie |
BÂRSAN PAULA DANA | IX F | Tehnician operator tehnică de calcul |
APACHIȚEI IONELA | IX G | Tehnician în automatizări |
FORTOEȘ MARIANA | IX H | Tehnician electronist |
RADEȘ MARICICA | IX i | Tehnician în instalaţii electrice |
FUNDUIANU LUMINIȚA | IX L | Tehnician proiectant CAD |
MAXIM TUDOR | IX M | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
IONESCU LUIGI | X A | Matematică - informatică intensiv informatică |
COHAL DANIELA | X B | Matematică - informatică intensiv informatică |
IACOB NICULINA | X C | Ştiinţe ale naturii |
IONIȚĂ IRINA | X D | Ştiinţe sociale |
MANDACHE CARMEN | X E | Filologie |
MUNTEANU LUMINIȚA | X F | Tehnician operator tehnică de calcul |
MIHALACHE LOREDAN | X G | Tehnician în automatizări |
TURCU LIANA | X H | Tehnician electronist |
CHIRILĂ CRISTIAN | X i | Tehnician în instalaţii electrice |
TOMA VIOREL | X L | Tehnician mecatronist |
NECHITA CEZAR | X M | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
GAVRIL RODICA | XI A | Matematică – informatică intensiv informatică |
NACU PAULA IULIANA | XI B | Matematică – informatică intensiv informatică |
ANDRIESEI CĂTĂLINA | XI C | Ştiinţe ale naturii |
DUPIR VASILICA | XI D | Ştiinţe sociale |
RĂUS SIMONA | XI E | Filologie |
CONȚU GABRIELA | XI F | Tehnician operator tehnică de calcul |
BALTĂ MIHAELA | XI G | Tehnician în automatizări |
CHELARU ANDREEA | XI H | Tehnician electronist |
DÂRVARU EMIL | XI i | Tehnician în instalaţii electrice |
CREŢU GEORGETA | XI L | Tehnician proiectant CAD |
BÂRSAN OCTAVIAN | XI M | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
TĂNASE ANAMARIA | XII A | Matematică – informatică intensiv informatică |
BIDAŞCĂ MANUELA | XII B | Matematică – informatică intensiv informatică |
IONOVICI ADINA | XII C | Ştiinţe ale naturii |
PETRUNE LIVIA | XII D | Ştiinţe sociale |
HRAPCIUC NINA | XII E | Filologie |
DASCALIUC DOINA | XII F | Tehnician operator tehnică de calcul |
NICULĂEȘ MARINELA | XII G | Tehnician în automatizări |
ŞTIULER FLORIN | XII H | Tehnician electronist |
AFLOAREI GEORGETA | XII i | Tehnician în instalaţii electrice |
POPA TOADER | XII L | Tehnician mecatronist |
LAZĂR CONSTANTIN DAN | IX P | Electronist aparate și echipamente (școală profesională) |
AMIHĂLĂCHEOAIE ION | X P | Mecanic – auto / Tinichigiu vopsitor auto (şcoală profesională) |
ŞTIR IOAN | XI P | Electrician de întreţinere şi reparaţii aparatură electrocasnică (şcoală profesională) |