Profesori diriginţi 2018-2019
Nr. crt. |
Numele şi prenumele |
Diriginte la clasa |
Specializarea/calificarea clasei |
OBS. |
GAVRIL RODICA |
IX A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
|
|
NACU PAULA IULIANA |
IX B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
|
|
ANDRIESEI CĂTĂLINA |
IX C |
Ştiinţe ale naturii |
|
|
DUPIR VASILICA |
IX D |
Ştiinţe sociale |
|
|
MAXIM SIMONA |
IX E |
Filologie |
|
|
CHELARU ANDREEA |
IX F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
|
|
BALTĂ MIHAELA |
IX G |
Tehnician în automatizări |
|
|
VĂRVĂRUC MARIA |
IX H |
Tehnician electronist |
|
|
DÂRVARU EMIL |
IX I |
Tehnician în instalaţii electrice |
|
|
HERŢANU CARMEN |
IX L |
Tehnician proiectant CAD |
|
|
BÂRSAN OCTAVIAN |
IX M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
|
|
NICULĂEȘ MARINELA |
X A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
|
|
DASCALIUC DOINA |
X B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
|
|
IONOVICI ADINA |
X C |
Ştiinţe ale naturii |
|
|
PETRUNE LIVIA |
X D |
Ştiinţe sociale |
|
|
TĂNASE ANAMARIA |
X E |
Filologie |
|
|
BIDAŞCĂ MANUELA |
X F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
|
|
CIMPOEȘU HĂISUC GABRIEL |
X G |
Tehnician în automatizări |
|
|
ŞTIULER FLORIN |
X H |
Tehnician electronist |
|
|
HĂILĂ DĂNUȚ |
X I |
Tehnician în instalaţii electrice |
|
|
VOIAȘCIUC ADRIANA |
X L |
Tehnician mecatronist |
|
|
ŞTIR IOAN |
X M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
|
|
RUSU MANUELA |
XI A |
Matematică - informatică intensiv informatică |
|
|
RODU ELENA |
XI B |
Matematică - informatică intensiv informatică |
|
|
UNGURIANU AURELIA |
XI C |
Ştiinţe ale naturii |
|
|
ANECHITEI CRISTINA |
XI D |
Ştiinţe sociale |
|
|
BULMAGĂ LIGIA |
XI E |
Filologie |
|
|
BÂRSAN PAULA DANA |
XI F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
|
|
APACHIȚEI IONELA |
XI G |
Tehnician în automatizări |
|
|
FORTOEȘ MARIANA |
XI H |
Tehnician electronist |
|
|
RADEȘ MARICICA |
XI I |
Tehnician în instalaţii electrice |
|
|
FUNDUIANU LUMINIȚA |
XI L |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
|
|
MAXIM TUDOR |
XI M |
Tehnician proiectant CAD |
|
|
IONESCU LUIGI |
XII A |
Matematică - informatică intensiv informatică |
|
|
COHAL DANIELA |
XII B |
Matematică - informatică intensiv informatică |
|
|
IACOB NICULINA |
XII C |
Ştiinţe ale naturii |
|
|
IONIȚĂ IRINA |
XII D |
Ştiinţe sociale |
|
|
MANDACHE CARMEN |
XII E |
Filologie |
|
|
MUNTEANU LUMINIȚA |
XII F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
|
|
MIHALACHE LOREDAN |
XII G |
Tehnician în automatizări |
|
|
TURCU LIANA |
XII H |
Tehnician electronist |
|
|
CHIRILĂ CRISTIAN |
XII I |
Tehnician în instalaţii electrice |
|
|
TOMA VIOREL |
XII L |
Tehnician mecatronist |
|
|
NECHITA CEZAR |
XII M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
|
|
AMIHĂLĂCHEOAIE IOAN |
IX P |
Mecanic – auto / Electrician (şcoală profesională) |
|
|
GOCIU MIHAI |
X P |
Mecanic – auto (şcoală profesională) |
|
|
LAZĂR CONSTANTIN DAN |
XI P |
Electronist aparate și echipamente (școală profesională) |
|