Profesori diriginţi 2017-2018
Nr. crt. |
Numele şi prenumele |
Diriginte la clasa |
Specializarea/calificarea clasei |
1 |
NICULĂEȘ MARINELA |
IX A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
2 |
DASCALIUC DOINA |
IX B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
3 |
IONOVICI ADINA |
IX C |
Ştiinţe ale naturii |
4 |
PETRUNE LIVIA |
IX D |
Ştiinţe sociale |
5 |
TĂNASE ANAMARIA |
IX E |
Filologie |
6 |
BIDAŞCĂ MANUELA |
IX F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
7 |
CIMPOEȘU HĂISUC GABRIEL |
IX G |
Tehnician în automatizări |
8 |
ŞTIULER FLORIN |
IX H |
Tehnician electronist |
9 |
HĂILĂ DĂNUȚ |
IX i |
Tehnician în instalaţii electrice |
10 |
VOIAȘCIUC ADRIANA |
IX L |
Tehnician mecatronist |
11 |
ŞTIR IOAN |
IX M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
12 |
RUSU MANUELA |
X A |
Matematică - informatică intensiv informatică |
13 |
RODU ELENA |
X B |
Matematică - informatică intensiv informatică |
14 |
UNGURIANU AURELIA |
X C |
Ştiinţe ale naturii |
15 |
ANECHITEI CRISTINA |
X D |
Ştiinţe sociale |
16 |
BULMAGĂ LIGIA |
X E |
Filologie |
17 |
BÂRSAN PAULA DANA |
X F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
18 |
APACHIȚEI IONELA |
X G |
Tehnician în automatizări |
19 |
FORTOEȘ MARIANA |
X H |
Tehnician electronist |
20 |
RADEȘ MARICICA |
X i |
Tehnician în instalaţii electrice |
21 |
FUNDUIANU LUMINIȚA |
X L |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
22 |
MAXIM TUDOR |
X M |
Tehnician proiectant CAD |
23 |
IONESCU LUIGI |
XI A |
Matematică - informatică intensiv informatică |
24 |
COHAL DANIELA |
XI B |
Matematică - informatică intensiv informatică |
25 |
IACOB NICULINA |
XI C |
Ştiinţe ale naturii |
26 |
IONIȚĂ IRINA |
XI D |
Ştiinţe sociale |
27 |
MANDACHE CARMEN |
XI E |
Filologie |
28 |
MUNTEANU LUMINIȚA |
XI F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
29 |
MIHALACHE LOREDAN |
XI G |
Tehnician în automatizări |
30 |
TURCU LIANA |
XI H |
Tehnician electronist |
31 |
CHIRILĂ CRISTIAN |
XI i |
Tehnician în instalaţii electrice |
32 |
TOMA VIOREL |
XI L |
Tehnician mecatronist |
33 |
NECHITA CEZAR |
XI M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
34 |
GAVRIL RODICA |
XII A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
35 |
NACU PAULA IULIANA |
XII B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
36 |
ANDRIESEI CĂTĂLINA |
XII C |
Ştiinţe ale naturii |
37 |
DUPIR VASILICA |
XII D |
Ştiinţe sociale |
38 |
MAXIM SIMONA |
XII E |
Filologie |
39 |
CONȚU GABRIELA |
XII F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
40 |
BALTĂ MIHAELA |
XII G |
Tehnician în automatizări |
41 |
CHELARU ANDREEA |
XII H |
Tehnician electronist |
42 |
DÂRVARU EMIL |
XII i |
Tehnician în instalaţii electrice |
43 |
CREŢU GEORGETA |
XII L |
Tehnician proiectant CAD |
44 |
BÂRSAN OCTAVIAN |
XII M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
45 |
GOCIU MIHAI |
IX P |
Mecanic – auto (şcoală profesională) |
46 |
LAZĂR CONSTANTIN DAN |
X P |
Electronist aparate și echipamente (școală profesională) |
47 |
AMIHĂLĂCHEOAIE IOAN |
XI P |
Mecanic – auto / Tinichigiu vopsitor auto (şcoală profesională) |