Profesori diriginţi 2019-2020
Nr. crt. |
Numele si prenumele |
Diriginte la clasa |
Specializarea/calificarea clasei |
OBS. |
1 |
IONESCU LUIGI |
IX A |
Matematica - informatica intensiv informatica |
|
2 |
COHAL DANIELA |
IX B |
Matematica - informatica intensiv informatica |
|
3 |
IACOB NICULINA |
IX C |
Stiinte ale naturii |
|
4 |
IONIȚĂ IRINA |
IX D |
Stiinte sociale |
|
5 | MUNTEANU LUMINIȚA |
IX E |
Filologie |
|
6 |
TURCU LIANA |
IX F |
Tehnician operator tehnica de calcul |
|
7 |
MIHALACHE LOREDAN |
IX G |
Tehnician în automatizari |
|
8 |
CHIRILĂ CRISTIAN |
IX I |
Tehnician în instalatii electrice |
|
9 |
TOMA VIOREL |
IX L |
Tehnician mecatronist |
|
10 |
NECHITA CEZAR |
IX M |
Tehnician mecanic pentru întretinere si reparatii |
|
11 |
GAVRIL RODICA |
X A |
Matematica – informatica intensiv informatica |
|
12 |
NACU PAULA IULIANA |
X B |
Matematica – informatica intensiv informatica |
|
13 |
ANDRIESEI CATALINA |
X C |
Stiinte ale naturii |
|
14 |
DUPIR VASILICA |
X D |
Stiinte sociale |
|
15 |
MAXIM SIMONA |
X E |
Filologie |
|
16 |
CHELARU ANDREEA |
X F |
Tehnician operator tehnica de calcul |
|
17 |
BALTĂ MIHAELA |
X G |
Tehnician în automatizari |
|
18 |
VĂRVĂRUC MARIA |
X H |
Tehnician electronist |
|
19 |
DÂRVARU EMIL |
X I |
Tehnician în instalatii electrice |
|
20 |
HERȚANU CARMEN |
X L |
Tehnician proiectant CAD |
|
21 |
BÂRSAN OCTAVIAN |
X M |
Tehnician mecanic pentru întretinere si reparatii |
|
22 |
NICULĂEȘ MARINELA |
XI A |
Matematica – informatica intensiv informatica |
|
23 |
DASCALIUC DOINA |
XI B |
Matematica – informatica intensiv informatica |
|
24 |
IONOVICI ADINA |
XI C |
Stiinte ale naturii |
|
25 |
PETRUNE LIVIA |
XI D |
Stiinte sociale |
|
26 |
TĂNASE ANAMARIA |
XI E |
Filologie |
|
27 |
BIDAȘCĂ MANUELA |
XI F |
Tehnician operator tehnica de calcul |
|
28 |
CIMPOEȘU HĂISUC GABRIEL |
XI G |
Tehnician în automatizari |
|
29 |
STIULER FLORIN |
X H |
Tehnician electronist |
|
30 |
HĂILĂ DĂNUȚ |
XI I |
Tehnician în instalatii electrice |
|
31 |
VOIAȘCIUC ADRIANA |
XI L |
Tehnician mecatronist |
|
32 |
STIR IOAN |
XI M |
Tehnician mecanic pentru întretinere si reparatii |
|
33 |
RUSU MANUELA |
XII A |
Matematica - informatica intensiv informatica |
|
34 |
RODU ELENA |
XII B |
Matematica - informatica intensiv informatica |
|
35 |
UNGURIANU AURELIA |
XII C |
Stiinte ale naturii |
|
36 |
ANECHITEI CRISTINA |
XII D |
Stiinte sociale |
|
37 |
BULMAGĂ LIGIA |
XII E |
Filologie |
|
38 |
BÂRSAN PAULA DANA |
XII F |
Tehnician operator tehnica de calcul |
|
39 |
APACHIȚEI IONELA |
XII G |
Tehnician în automatizari |
|
40 |
FORTOEȘ MARIANA |
XII H |
Tehnician electronist |
|
41 |
RADEȘ MARICICA |
XII I |
Tehnician în instalații electrice |
|
42 |
FUNDUIANU LUMINI?A |
XII L |
Tehnician mecanic pentru întretinere si reparatii |
|
43 |
MANDACHE CARMEN |
XII M |
Tehnician proiectant CAD |
|
44 | CREȚU GEORGETA |
IX P |
Mecanic – auto (școală profesională) |
|
45 | LAZĂR CONSTANTIN DAN | IX R |
Electronist aparate și echipamente (școală profesională) |
|
46 | BOBUȚANU LILIANA |
IX S |
Electrician echipamente de joasă tensiune (școală profesională) |
|
47 | GOCIU MIHAI |
X P | Mecanic – auto / Electrician (școală profesională) |
|
48 | AMIHĂLĂCHEOAIE IOAN | XI P | Mecanic – auto (școală profesională) |
|