CLASA | DIRIGINTE | SPECIALIZARE CLASĂ |
|
IX A | TUCULEANU VASILE | Matematică - informatică intensiv informatică | |
IX B | BIDAŞCĂ MANUELA | Matematică - informatică intensiv informatică | |
IX C | IONOVICI ADINA | Ştiinţe ale naturii | |
IX D | PETRUNE LIVIA | Ştiinţe sociale | |
IX E | MORUZI DIANA | Filologie | |
IX F | BĂETU BOTEZATU IOANA | Tehnician operator tehnică de calcul | |
IX G | NECULAU MARINELA | Tehnician în automatizări | |
IX H | TĂNASE ANA MARIA | Tehnician electronist | |
IX I | CONŢU GABRIELA | Tehnician mecatronist | |
IX L | ŞTIULER FLORIN | Tehnician în instalaţii electrice | |
IX M | BOBUŢANU LILIANA | Tehnician în instalaţii electrice | |
IX N | BÂRSAN OCTAVIAN | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii | |
IX O | MIHALACHE LOREDAN | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii | |
X A | RODU ELENA | Matematică-informatică intensiv informatică | |
X B | BILOCOPETIUC IULIANA | Matematică-informatică intensiv informatică | |
X C | UNGURIANU AURELIA | Ştiinţe ale naturii | |
X D | HUŢAN MARIA | Ştiinţe sociale | |
X E | RĂUS SIMONA | Filologie | |
X F | VIERU MIHAIL | Tehnician operator tehnică de calcul | |
X G | BULMAGĂ LIGIA | Tehnician în automatizări | |
X H | DASCALIUC DOINA | Tehnician mecatronist | |
X I | AGRIGOROAIE TUDOR | Tehnician proiectant CAD | |
XI A | AFLOAREI GEORGETA | Matematică-informatică intensiv informatică | |
XI B | IONESCU LUIGI | Matematică-informatică intensiv informatică | |
XI C | APARASCHIVEI ANGELICA | Ştiinţe ale naturii | |
XI D | BĂRCULEŢ ANA | Ştiinţe sociale | |
XI E | TURCU LIANA | Filologie | |
XI F | JORA VIORICA | Tehnician operator tehnică de calcul | |
XI G | DOGARU GEORGETA | Tehnician în automatizări | |
XI H | NECHITA CEZAR | Tehnician mecatronist | |
XI I | CHIRILĂ CRISTI | Tehnician proiectant CAD | |
XII A | HUZICONSCHI MARIA | Matematică-informatică intensiv informatică | |
XII B | NACU IULIANA | Matematică-informatică intensiv informatică | |
XII C | DUPIR VASILICA | Ştiinţe ale naturii | |
XII D | RÂPĂ LINA | Ştiinţe sociale | |
XII E | ANDRIESEI CĂTĂLINA | Filologie | |
XII F | HRAPCIUC NINA | Tehnician operator tehnică de calcul | |
XII G | NEDEA SIMONA | Tehnician în automatizări | |
XII H | DUMITRAŞCU PETRIONELA | Tehnician în instalaţii electrice | |
XII I | MUNTEANU LUMINIŢA | Tehncian mecatronist | |
XIII FR. | IONESCU LUIGI | Stiinte sociale | |
X L | MĂNIGA VASILE | Lucrător în electronică | |
X M | STIR IOAN | Lucrător în electrotehnică / Lucrător în mecanică de motoare | |
X N | CREŢU GEORGETA | Lucrător în lăcătuşerie mecanică structuri | |
X O | POPA TOADER | Lucrator in mecanica de motoare | |
XI M | DÎRVARU EMIL | Electronist aparate si echipamente /Electrician de intretinere si reparatii aparatura electrocasnica | |
XI N | BALTĂ MIHAELA | Tinichigiu vopsitor auto | |
XI O | BELECA NICOLAE | Mecanic auto | |
XII L | HURMUZ DINU | Tehncian electronist | |
XII O | TOMA VIOREL | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii | |
XIII L | LAZĂR DAN | Tehnician electronist | |
XIII O | FUNDUIANU LUMINIŢA | Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |